Przebiec Maraton na Wielkim Murze pomóc cukrzykom

uk

a

Nazywam się Maciej Szpilka.Staram się pozyskać środki dla cukrzyków.

Nazywam się Maciej Szpilka. Przebiegłem Londonyński Maraton w zeszłym roku, na rzecz ludzi z niepełnosprawnością fizyczną i psychiczną . (Można zobaczyć mój wynik z Maratonu w Londynie tutaj) Jakis czas temu zaczołem być częścią zbierania funduszy dla cukrzyków. Przebiegłem więc Maraton w Moskwie w dniu 15 września ubiegłego roku dla cukrzyków.(Możesz zobaczyć moje zdjęcia z Maratonu w Moskwie tutaj)Przebiegłem maraton w Genewie w 3 godziny i 38 minut. Zająłem 448 miejsce z 1498 uczestników maratonu (Możesz zobaczyć moje wyniki i zdjęcia z Genewy tutaj) - Nieźle, jak na bardzo przyjemny dzień na świeżym powietrzu.

Uzbierane pieniądze z Londyńskiego Maratonu.

Część z zebranych pieniędzy z maratonu w Londynie w 2013 roku została przeznaczona dla niepełnosprawnej dziewczyny Kelly z porażeniem mózgowym. Pieniądze były wydane na nowy zagłówek do jej wózka inwalidzkiego , zagłówek ten poprawi jej styl życia w przyszlosci. Jeśli chcesz zobaczyć Kelly nowy zagłówek kliknij tutaj.

Maraton na Wielkim Murze Chińskim

Maraton po Wielkim Murze to coś więcej niż zwykłe zawody sportowe - to prawdziwe wyzwanie. Jest on sklasyfikowany jako Adventure Marathon. Na świecie jest pięć takich imprez: The Petra Marathon w Jordanii, The Big Five Marathon w Południowej Afryce, The Solar Eclipse Marathon w Australii, organizowany zawsze podczas zaćmienia słońca, The Polar Circle Marathon na Grenlandii i wreszcie The Great Wall Marathon – maraton na Wielkim Murze w Chinach.

Biegacze mogą się spodziewać, że ich wyniki będą o połowę gorsze niż normalnie, bo trasa maratonu obfituje w ekstremalne podejścia i zejścia. Limit czasu dla zawodników wynosi 6 godzin. Trasa rozpoczyna się w pobliżu wsi Huangyaguan, leżącej na północny wschód od Pekinu i zmierza prosto do muru . Biegnąc w górę i w dół po 5164 schodach zabytkowej budowli, możesz spodziewać się wspaniałych pejzaży wsi chińskiej. Trasa biegnie przez malownicze wioski i pola ryżowe, a następnie wraca do muru, bo zakończyć się nieopodal miejsca startu przy placu Yin i Yang.

Na pomoc cukrzykom.

Cukrzyca dotknela życie ponad trzech milionów osób w U.K. i 171 milionów na świecie jeśli nie jesteś bezpośrednio dotkniety ta chorobą, prawdopodobnie znasz kogoś, kto jest.

Fundusze dla cukrzyków są istotną częscią badań na przyszłość bez cukrzycy, a jednocześnie pomagą dzieciom i dorosłym do zarządzania cukrzycy dziś.
Twoja darowizna pomoże kontynuować badania nad przyczynami cukrzycy i ich pracy w celu zapobiegania, i może jednego dnia, uleczenie tej choroby.
Z twoją pomocą, organizacje harytatywne mogą nadal stanowić nieocenione usługi, takie jak sanatoria dla dzieci i rodzin dotkniętych cukrzycą. Liczy się każdy datek, i jest używany na korzyść osób z cukrzycą, ich rodzin i opiekunów ...

 

 

Specjalne podziękowania:

  • Terence Shearer and Helen Hume
  • Alan and Wendy Arkell
  • Matt and Anna Quick
  • Nigel and Barbara
  • Donna Hume
  • Ann Marie Kirby
  • Kevin Bolton
  • David Haxby
  • Jonathan Woodcock
  • Wreszcie dla każdego, kto sponsorował mnie i pomógł cukrzykom na trochę łatwiejsze życie.!!

Jak przekazać datek?

Aby przekazać datek wystarczy nacisnąć przycisk " Donate ", a zostaniesz przekierowany/a do bezpiecznej formy platności.. Możesz placić kartą debetową, kartą kredytową lub przez PayPal. Dziękuję bardzo za wszystkie darowizny.

Tesco Buckshaw Village.

W tym roku postanowiłem połączyć siły z Tesco w Buckshaw Village, które to Tesco ma już ogromny sukces w pozyskiwaniu środków dla cukrzyków w Wielkiej Brytanii. Tesco w miejscowości Buckshaw ma już zebrane £ 4000 w różnych działaniach charytatywnych (dni sportowe, letnie dni, święta, Tombola i na rowerze do Laponii, które to wszystkie akcje charetatywne były wielkim sukcesem. Chcemy jako zespół kontynuować pomoc i zbierać razem pieniądze dla chorych na cukrzycę.

 

Kontakt


Twoje Imię

Twój e-mail

wiadomość