Przebiec Maraton w Genewie aby pomóc cukrzykom

polskauk

a

Nazywam się Maciej Szpilka.Staram się pozyskać środki dla cukrzyków.

Nazywam się Maciej Szpilka. Przebiegłem Londonyński Maraton w zeszłym roku, na rzecz ludzi z niepełnosprawnością fizyczną i psychiczną . (Można zobaczyć mój wynik z Maratonu w Londynie tutaj) Jakis czas temu zaczołem być częścią zbierania funduszy dla cukrzyków. Przebiegłem więc Maraton w Moskwie w dniu 15 września ubiegłego roku dla cukrzyków.(Możesz zobaczyć moje zdjęcia z Maratonu w Moskwie tutaj)Przebiegłem maraton w Genewie w 3 godziny i 38 minut. Zająłem 448 miejsce z 1498 uczestników maratonu (Możesz zobaczyć moje wyniki i zdjęcia z Genewy tutaj) - Nieźle, jak na bardzo przyjemny dzień na świeżym powietrzu.

Uzbierane pieniądze z Londyńskiego Maratonu.

Część z zebranych pieniędzy z maratonu w Londynie w 2013 roku została przeznaczona dla niepełnosprawnej dziewczyny Kelly z porażeniem mózgowym. Pieniądze były wydane na nowy zagłówek do jej wózka inwalidzkiego , zagłówek ten poprawi jej styl życia w przyszlosci. Jeśli chcesz zobaczyć Kelly nowy zagłówek kliknij tutaj.

Maraton w Genewie

Pierwsza częśc maratonu znajduje sie w podmiejskich rejonach Genewy z przepięknym krajobrazem w tle położonym pomiędzy wzniesieniami z czasow Jury a alpejskimi szczytami,uczestnicy biegu będą powoli odkrywac najładniejsze zabytki w Genewie(the water-jet, the flower clock, the Mont-Blanc Bridge…).Uczestnicy maratonu będą biegli wzdłuż jeziora Genewskiego aby wreszcie przekroczyć linię mety na Pont du Mont-Blanc. Maraton przebiega przez dziesięć wsi i miasteczek powiatu Genewa przez district: Chêne-Bourg, Thonex, Choulex, Puplinge, Presinge, Jussy, Gy, Meinier, Collonges - Bellerive, Cologny żeby zakonczyc w centrum Genewy.Nowy układ trasy maratonu jest dowodem długofalowego zaangażowania organizatorów i pruby uczynienia z Maratonu w Genewie jednym z 15 najlepszych maratonów w Europie.

Na pomoc cukrzykom.

Cukrzyca dotknela życie ponad trzech milionów osób w U.K. i 171 milionów na świecie jeśli nie jesteś bezpośrednio dotkniety ta chorobą, prawdopodobnie znasz kogoś, kto jest.

Fundusze dla cukrzyków są istotną częscią badań na przyszłość bez cukrzycy, a jednocześnie pomagą dzieciom i dorosłym do zarządzania cukrzycy dziś.
Twoja darowizna pomoże kontynuować badania nad przyczynami cukrzycy i ich pracy w celu zapobiegania, i może jednego dnia, uleczenie tej choroby.
Z twoją pomocą, organizacje harytatywne mogą nadal stanowić nieocenione usługi, takie jak sanatoria dla dzieci i rodzin dotkniętych cukrzycą. Liczy się każdy datek, i jest używany na korzyść osób z cukrzycą, ich rodzin i opiekunów ...

 

 

Specjalne podziękowania:

  • Terence Shearer and Helen Hume
  • Alan and Wendy Arkell
  • Matt and Anna Quick
  • Nigel and Barbara
  • Donna Hume
  • Ann Marie Kirby
  • Kevin Bolton
  • David Haxby
  • Jonathan Woodcock
  • Wreszcie dla każdego, kto sponsorował mnie i pomógł cukrzykom na trochę łatwiejsze życie.!!

Jak przekazać datek?

Aby przekazać datek wystarczy nacisnąć przycisk " Donate ", a zostaniesz przekierowany/a do bezpiecznej formy platności.. Możesz placić kartą debetową, kartą kredytową lub przez PayPal. Dziękuję bardzo za wszystkie darowizny.

Tesco Buckshaw Village.

W tym roku postanowiłem połączyć siły z Tesco w Buckshaw Village, które to Tesco ma już ogromny sukces w pozyskiwaniu środków dla cukrzyków w Wielkiej Brytanii. Tesco w miejscowości Buckshaw ma już zebrane £ 4000 w różnych działaniach charytatywnych (dni sportowe, letnie dni, święta, Tombola i na rowerze do Laponii, które to wszystkie akcje charetatywne były wielkim sukcesem. Chcemy jako zespół kontynuować pomoc i zbierać razem pieniądze dla chorych na cukrzycę.

 

Kontakt


Twoje Imię

Twój e-mail

wiadomość